Spraw, by Twoja skóra nabrała blasku z produktami do pielęgnacji twarzy LOGONA!


Pielęgnacja twarzy w zgodzie z bio-rytmem skóry

Doświadcz błogiego uczucia naturalnie pięknej skóry. Kosmetyki naturalne Logona chronią i pielęgnują Twoją skórę przy użyciu łagodnej energii z roślin. Fitokosmetyczne substancje czynne i drogocenne oleje roślinne zapewniają skórze wszystko, czego potrzebuje aby zachować naturalny wygląd i piękno.

Ponieważ piękna skóra nie skłania do pytań o wiek

LOGONA oferuje kosmetyki ekologiczne do pielęgnacji i mycia skóry twarzy, które są dostosowane do indywidualnego stanu skóry. Wszystkie formuły odpowiadają najnowszej wiedzy z zakresu dermatologii oraz uwzględniają czynniki środowiskowe, które każdego dnia oddziałują na naszą skórę.

Skóra człowieka jest żywa i wrażliwa, reaguje bowiem zarówno na zmiany pór roku, stres, stany chorobowe czy oddziaływanie środowiska. Tym samym skóra z natury zrównoważona, może stać się sucha, tłusta lub skłonna do podrażnień. Wtedy nie wystarczy suchej skóry dowilżyć lub zdjąć warstwę tłuszczu ze skóry tłustej, ponieważ skóra wysyła „fałszywe sygnały”. Dlatego LOGONA wybrała inną drogę.

Biologiczny rytm skóry

Koncepcja pielęgnacji skóry twarzy Logona opiera się na naukowym doświadczeniu w zakresie naturalnych funkcji skóry. Badania te umożliwiły stworzenie takich produktów, które będą miały za zadanie pobudzić naturalne funkcje skóry poprzez delikatne, ale skuteczne działanie, a także wspieranie skóry w taki sposób, jak podpowiada jej biologiczny rytm:
w ciągu dnia - poprzez odpowiednie nawilżenie i ochronę skóry przed wpływem czynników środowiska,
zaś nocą - poprzez łagodne stymulowanie funkcji regeneracyjnych skóry.

Kosmetyki naturalne LOGONA do pielęgnacji twarzy:

- odpowiadają surowym kryteriom dla kosmetyków naturalnych (BDIH oraz NaTrue)
- są wolne od syntetycznych barwników, substancji zapachowych i konserwujących
- nie zawierają olejów mineralnych oraz innych surowców będących pochodnymi ropy naftowej
- badania dermatologiczne potwierdziły dobrą tolerancję skóry oraz skuteczność produktów
- są w większości wegańskie (wyjątki: korektor z bio-miętą, pomadka ochronna z bio-calendulą – zawierają organiczny wosk pszczeli).


Czytaj więcej o pielęgnacji:

- różnych typów skóry
- skóry dojrzałej