Kiedy skóra jest szczególnie wrażliwa...

...wtedy reaguje na wahania temperatur i stres zaczerwienieniem, uczuciem napięcia i podrażnieniami. Potrzebuje szczególnie troskliwej i rozważnej pielęgnacji. Skomplikowane receptury bardzo często obciążają wrażliwą i skłonną do alergii skórę. Dlatego LOGONA stworzyła
Serię PUR.

Bardzo delikatna skóra potrzebuje zrównoważonego systemu mycia i pielęgnacji, aby zredukować do minimum ryzyko nietolerancji. Seria PUR została stworzona specjalnie dla potrzeb wrażliwej i podrażnionej skóry. Kombinacja łagodnych, naturalnych substancji pielęgnujących i nawilżających troszczy się o prawidłową równowagę skóry. Kwasowy płaszcz ochronny i siły obronne skóry chronią ją przed negatywnym wpływem środowiska. Dzięki temu nadwrażliwa skóra powraca do swojej naturalnej równowagi i zdrowego wyglądu.

W kwietniu i maju 2005 prawie 200 członków niemieckiego towarzystwa alergologicznego i astmologicznego testowało serię PUR firmy Logona. W 83% byli to ludzie bezpośrednio dotknięci alergią. W rezultacie 78% badanych, testujących tolerancję skórną serii PUR oceniło ją na oceny ‘dobre’ i ‘bardzo dobre’. Z tego 36% badanych dostrzegło wyraźną poprawę wyglądu swojej skóry.

Warte podkreślenia jest, że wszystkie produkty serii PUR zostały klinicznie testowane przez Klinikę Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Lubece (Niemcy).

Produkty posiadają także pozytywną opinię Niemieckiego Związku ds. Alergii i Astmy
(Deutscher Allergie- und Asthmabund e.V. - DAAB)


LOGONA Seria PUR:

- pozytywna opinia Niemieckiego Związku ds. Alergii i Astmy (DAAB)
- certyfikowane kosmetyki naturalne (wg BDIH)
- bezzapachowa
- wolna od syntetycznych substancji barwiących i konserwujących
- wolna od surowców pochodzących z przetwórstwa ropy naftowej
- wszystkie produkty są bezglutenowe i nie zawierają laktozy