Coraz więcej mężczyzn odkrywa przyjemność pielęgnacji swojej skóry przy pomocy kosmetyków naturalnych. Seria mann została dostosowana specjalnie do potrzeb męskiej skóry, która jest zupełnie inna niż u kobiet - znacznie grubsza i bardziej wytrzymała, dzięki czemu znacznie później się starzeje. Niemniej także i ona wymaga odpowiedniej pielęgnacji, którą zapewnić mogą tylko odpowiednio dobrane składniki nawilżające w połączeniu ze składnikami ochronnymi i rewitalizującymi.

A to, co w naturze najlepsze, oferuje w swoich produktach LOGONA. Cenna kombinacja bio-miłorzębu japońskiego* oraz bio-kofeiny* stanowi bazę wszystkich nowych kosmetyków ekologicznych dla mężczyzn LOGONA. Natomiast aromatyczno-korzenny zapach z pewnością przekona niejednego Pana - czysto naturalna mieszanka olejków eterycznych z aromatami drzewa cedrowego i sosny zapewni długotrwałe orzeźwienie.

Bio-ginkgo (miłorząb japoński) od wieków znany jest w Azji jako naturalny przeciwutleniacz. Dzięki wysokiej zawartości flawonoidów ginkgo chroni skórę przed wolnymi rodnikami i przedwczesnym starzeniem się skóry. Wyciąg z ginkgo przyczynia się także do wzmocnienia skóry oraz stymuluje regenerację komórek.

Kofeina wspomaga metabolizm komórkowy i poprawia mikrokrążenie w tkankach skóry, dzięki czemu zwiększa jej sprężystość. Kofeina obkurcza naczynia krwionośne przez co likwiduje obrzęki. Skóra staje się gładka i zyskuje zdrowy wygląd.

Kosmetyki posiadają certyfikaty BDIH oraz NaTrue**, są wegańskie** i bezglutenowe.

* z kontrolowanej uprawy ekologicznej
** wyjątek: krem do golenia (certyfikat BDIH, bezglutenowy)

LOGONA Seria mann:

- certyfikowane kosmetyki naturalne - BDIH oraz NaTrue
- większość produktów jest wegańska
- wszystkie produkty są bezglutenowe
- zawierają oleje i zioła z kontrolowanych upraw ekologicznych
- potwierdzona klinicznie dobra tolerancja skóry
- wolna od surowców z martwych zwierząt
- wolna od syntetycznych substancji zapachowych, barwiących i konserwujących
- wolna od emulgatorów (PEG) i olejów mineralnych