Piękne, zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety!


Niestety, codziennie są one narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, jak woda, wiatr, mróz, promienie słoneczne i suche powietrze. A to wszystko niszczy warstwę ochronną naskórka i płytki paznokciowej.

Dłonie są niezwykle wrażliwą częścią ciała i wymagają odpowiedniej pielęgnacji, ponieważ z uwagi na niewielką ilość gruczołów łojowych, stosunkowo szybko umyka z ich skóry wilgotność, w efekcie czego traci ona elastyczność. To dlatego właśnie na dłoniach najwcześniej można zauważyć oznaki starzenia.

System pielęgnacyjny LOGONA Natural Nails oferuje wszystko, czego potrzeba dłoniom i paznokciom, aby wyglądały olśniewająco. Wysokowartościowe oleje, jak jojoba, migdałowy oraz z pestek winogron zaopatrują skórę w odpowiednie nawilżenie. Masło shea świetnie wygładza. Zaś wyciągi z rumianku i nagietka koją skórę, wspomagają jej naturalną regenerację i przywracają równowagę.

Należy jednak podkreślić, że szczególnie w przypadku paznokci, niezwykle ważna jest także dieta bogata w makro i mikroelementy, jak np. wapń, cynk, potas, żelazo, magnez, krzem oraz witaminy, zwłaszcza te z grupy B.