Kuracja i odżywki do włosów

REGENERUJĄCA ENERGIA DLA OBJĘTOŚCI I POŁYSKU

Włosy rozdwojone i łamliwe: odżywki i kuracje LOGONA dzięki czysto naturalnym składnikom przywracają to czego im brakuje, czyli witalność i energię oraz piękno i połysk. Tylko od Ciebie zależy wybór odpowiednich dla Twoich włosów planów: czasowego i pielęgnacyjnego.

Szybką pomoc oferuje odżywka w rozpylaczu i olej kokosowy na zniszczone końcówki. Do tego dołączyć można kuracje jako intensywną pielęgnację wzmacniającą strukturę włosa.

Intensywne działanie preparatów regeneracyjnych LOGONA zapewniają kompleksy ochronne z ekstraktami z pokrzywy i henny, oleje pielęgnujące: jojoba i z nasion łopianu oraz substancje nawilżające i wygładzające woski.

Wysoki udział bio-olejów roślinnych i bio-ekstraktów podkreśla wysoką jakość linii pielęgnacyjnej do włosów. Naturalne działanie regenerujące chroni strukturę włosów, od nasady aż po końcówki. Struktura włosa jest od podstaw „naprawiana” i wzmacniana.

Siła stylizacji

Z produktami LOGONA do stylizacji można uzyskać całkowicie naturalny wygląd. Lakier, płyn do stylizacji i żel łączą w sobie funkcje stylizujące z pielęgnacją.
Pielęgnujące składniki, jak ekstrakty z bambusa, henny lub liści brzozy; nawilżająca gliceryna i oleje roślinne: sezamowy i z korzenia łopianu wykazują działanie wzmacniające i ochronne.


Naturalne substancje czynne zastosowane w odżywkach do włosów LOGONA:

szelak, gliceryna, olej sezamowy, ekstrakt z chmielu, ekstrakt z henny, ekstrakt z bambusa, ekstrakt z rumianku, ekstrakt z liści brzozy, olej z orzechów ziemnych, olej z korzenia łopianu


LOGONA mówi NIE: aminom, silikonom i akrylanom - więcej czytaj TU
Opracowanie: K&A Natur-Cosmetic

Źródło: LOGOCOS Naturkosmetik AG

Kopiowanie, przetwarzanie lub powielanie treści w całości lub w części
bez zgody K&A Natur-Cosmetic stanowi naruszenie praw autorskich.