Klasyk: Roślinne farby do włosów LOGONA w proszku

Od ponad trzech dziesięcioleci zachwycają niezliczoną ilość kobiet:
czysto naturalne roślinne farby do włosów LOGONA w formie proszku.

Farby roślinne LOGONA produkowane są 10 indywidualnych barwach: od złotego blondu do głębokiej, aksamitnie połyskującej czerni.

Farby roślinne LOGONA są mieszanką dokładnie zmielonych roślin, nadających kolor. Ponadto wzbogacono je o pielęgnujące proteinamy pszeniczne i i olej jojoba z kontrolowanych bio-upraw. W zależności od odcienia zawierają w odpowiedniej kombinacji i udziale: hennę (z kontrolowanych bio-upraw), cassia, łupiny orzechów włoskich, indygo, hibiskus, korzeń rabarbaru, korzeń ratanu, kawę, kurkumę i czerwone buraki.

Roślinne Farby do włosów LOGONA w proszku należy wymieszać z wrzątkiem lub też z czarną herbatą lub kawą (dla wzmocnienia intensywności koloru ciemnego) albo czerwonym winem (przy odcieniach czerwieni i rudości) aż do uzyskania aksamitnej konsystencji. Taka mieszanina daje się łatwo nałożyć i nie spływa.

Roślinne farby LOGONA dają możliwość mieszania poszczególnych kolorów. W zakresie odcieni czerwonych i brązowych możliwe są wszelkie kombinacje. Możliwe jest także mieszanie farb w proszku z farbami kremowymi.

Farby w proszku w odcieniach mahoń oraz naturalny brąz testowane były przez niemiecki magazyn konsumencki ÖKO-TEST
i uzyskały najwyższą możliwą ocenę - "bardzo dobry".