Innowacja: Roślinne farby do włosów LOGONA w kremie

Kremowa formuła gotowa do użycia

Z roślinnymi farbami LOGONA w kremie można doświadczyć komfortu nakładania i jeszcze łatwiej uzyskać najpiękniejsze barwy natury.

LOGONA Color Cremes stanowią świetną alternatywę dla roślinnych farb w proszku, a znane są na całym świecie ze względu na ich innowacyjne właściwości. Ze specjalnie opracowaną formułą kremu unika się, koniecznego w przypadku farb w proszku, rozrabiania. Kremowa farba może być użyta natychmiast bez uprzednich przygotowań.|

Tak samo jak farby roślinne w formie proszku, Color Cremes odpowiadają kryteriom narzuconym przez Instytut BDIH dla kosmetyków naturalnych. Farby w kremie są wolne od syntetycznych barwników, substancji zapachowych i konserwujących. Nie zawierają nadtlenków wodoru, amoniaku ani żadnych innych składników chemicznych.

Naturalnie, farby w kremie, tak jak i wszystkie pozostałe produkty LOGONA, nie były i nie są testowane na zwierzętach.

Color Cremes marki LOGONA były pierwszymi na świecie roślinnymi farbami do włosów w kremie i pozostają jedynymi w stu procentach naturalnymi. Były dotąd wielokrotnie nagradzane. Przede wszystkim należy wymienić tu nagrodę na światowych, wiodących w sferze bio targach BioFach w roku 2005 za najlepszy produkt tegoż roku oraz najlepszy innowacyjny produkt. Poza tym zostały uznane za hit roku 2006. W teście farb przeprowadzonym przez niemiecki magazyn konsumencki ÖKO-TEST farba otrzymała najwyższą możliwą ocenę - „bardzo dobry” (marzec 2006, testowany odcień: indiańskie lato)